top of page
VIDEO
REKVIIITDEGA

Fookuses on toode ning kasutusel on brändi stiilile ja vajadustele vastavad rekvisiidid, et aidata tootel pildil särada ning kliendi tähelepanu püüda. Stiliseeritud tootefotod jagunevad kaheks - minimalistlikud stuudiofotod ja emotsioonifotod.

Minimalistlik stuudiofoto - rõhk on tootel ning kasutusel on minimalistlikud ja tagasihoidlikud rekvisiidid. Samuti kasutatakse sellise tootefoto puhul rekvisiidina ka toote enda sisu, et näidata toote tekstuuri ja koostist.

Emotsioonifoto paneb sinu toote kliendi jaoks realistlikku olukorda ning annab aimu toote kasutamisvõimalustest. Sellise tootefoto pildistamisel on tähelepanu pööratud toodet komplimenteerivatele rekvisiitidele.

Tootefotod

REKVISIITIDEGA
TOOTEFOTO

Tootefotod
KLAASIKALINE
Tootefotod

KLASSIKALINE
TOOTEFOTO


Klassikalise tootefoto ülesandeks on anda edasi toote tõetruud ja detailset väljanägemist. Sellisel fotol ei ole tavaliselt kasutatud rekvisiite, kuid tootefotole saab lisada vastavalt soovile erinevaid varje ning peegeldusi. Ühevärvilisel või läbipaistval taustal tootefoto sobib kasutamiseks koduleheküljel, tootekataloogis või reklaamplakatil.

TOOTEVIDEO


10-20 sekundi pikkune reklaamklipp tootest või toodetest, mis annab kliendile kõige parema ülevaate, muutes sellega ostuotsuse kliendi jaoks lihtsamaks.

bottom of page