top of page

STUUDIO
BRONEERIMINE

Framed By Joanna stuudio (edaspidi Stuudio) omanik on FBJ media OÜ (registrikood 16430719), asukohaga Kalda 9 , 11625, Tallinn. Müügitingimused kehtivad stuudio broneerimisel.

Stuudiot on võimalik broneerida online-kalendri abil, emaili teel joanna@framedbyjoanna.com või helistades 53338713. Broneerida saab stuudio aegu L-P 8:00-23:30. Minimaalselt saab stuudiot broneerida üheks tunniks. Vajadusel ja eraldi kokkuleppel on võimalik kasutada stuudiot ka muudel aegadel.

 

Broneerides tuleb valida online-kalendris sobiv kuupäev ja kellaaeg. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Leping jõustub ja broneering loetakse kinnitatuks alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Stuudio arvelduskontole.

 

Stuudio broneerimisel maksab tellija online-kalendri kaudu 100% kogu broneeritud aja maksumusest. Juhul kui tellimus on tehtud ettevõtte nimele, saadab stuudio ühe nädala jooksul ettemaksu arve tellimuses märgitud meili aadressile.

Küsimuste korral võtta ühendust joanna@framedbyjoanna.com või telefonil 53338713

Arve tasumisel kinnitab klient, et on eelnevalt tutvunud Stuudio müügitingimustega ning kodukorra reeglitega.

Stuudio kasutamise aeg algab täpselt sellel hetkel, mis on broneeringus kokku lepitud. Palume teil mitte hilineda, sest hilinemisest tulenevat kasutamata jäänud aega ei hüvitata. Stuudio kasutamist on võimalik pikendada üksnes siis, kui pärast teie broneeritud sessiooni on stuudio veel vaba. Kui teie fotosessioon peaks lõppema enne broneeritud aja möödumist, siis järelejäänud aega ei kompenseerita.

Paberfoonide kasutamine täisplaanide puhul on tasustatud 15,6eur/jm. Kui kliendil on kindlad soovid paberfoonide osas, siis tuleb sellest teada anda, et saaksime kontrollida saadaval olevat värvivalikut ja kogust. Pärast fotosessiooni tuleb tead anda (joanna@framedbyjoanna.com), kui palju kulus paberfooni.

STUUDIO
HIND

Fotograafi teenused ei kuulu hinna sisse.

 

Hind sisaldab stuudio renti ja rekvisiite kohapeal.

 

Stuudio broneerimise hinda arvestatakse tunni kaupa.

 

Broneerimise eest maksmisel arveldatakse eurodes.

 

Stuudiot on võimalik broneerida hinnaga 45€/ tund.

MAKSEVIISID

Framed By Joanna kodulehel saab stuudioaega osta pangalinkide kaudu Eesti internetipankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop.

Ettevõtetele saame vajadusel koostada ka arve, mille alusel on võimalik maksta ülekandega (selleks palun võtke eraldi ühendust).

Klient saab kinnituse broneeringu kohta e-mailile.

FBJ media OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, FBJ media OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kõik makseandmed, sealhulgas makselinkide andmed, vahendab pangani Maksekeskus AS.

BRONEERINGU
TÜHISTAMINE JA TAGASTUSTINGIMUSED

Broneeringu aja saab tühistada ja selle asemele saab broneerida uue aja. Broneeringu tühistamiseks tuleb sellest hiljemalt 3 päeva (72h) enne broneeritud aja algust teada anda mailiaadressil joanna@framedbyjoanna.com või telefonil 53338713.

Kasutamata jäänud broneeritud aega ei kompenseerita.

Kui stuudiol ei ole võimalik  broneeringut täita, teavitatakse sellest broneerijat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makse tagastamise korral tagastatakse raha samale pangakontole.

STUUDIO
KODUKORD

Stuudio tuleb vabastada õigeaegselt, et järgmine klient saaks kasutada stuudiot temale broneeritud ajal.

Kui stuudiot ei vabastata õigeaegselt, siis on Stuudiol võimalik määrata trahv ning küsida kompensatsiooni kodukorra reeglite rikkumise eest.

Stuudio broneerimisel vastutab broneerija kõigi stuudios viibivate isikute eest ja jälgib käitumise vastavust stuudio reeglitega. Lapsevanemad vastutavad oma laste turvalisuse eest ise. Stuudio ei vastuta sessiooni käigus saadud traumade ega terviserikete eest.

Lemmikloomad on stuudios lubatud.

Kõiki stuudios asuvaid rekvisiite ja tehnikat tohib kasutada. Stuudio inventari rikkumise ja stuudio olukorra kahjustamise korral vastutab selle eest broneeringu tegija materiaalselt. Kõik rekvisiidid tuleb pärast kasutamist oma algsele kohale paigutada.

Kõikidel juhtudel, kus kasutatakse materjale, mis võivad stuudio olukorda kahjustada või milliste koristamine hiljem on raskendatud, tuleb enne enne stuudio kasutamist kokku leppida.

Stuudios ei ole lubatud suitsetamine, alkoholi ja uimastite tarvitamine, joobes viibimine ning samuti kõikvõimalikud tegevused, mis kahjustavad stuudio vara ja ei ole kooskõlas seadustega.

Stuudios on keelatud toota materjali, mille sisuks on vägivald, propaganda, pornograafia, vähemuste ja rassiline diskrimineerimine. Isikuid, kes seda rikuvad, ei lasta edaspidi stuudio ruumidesse.

Broneerijad on kohustatud kaasa võtma enda tekitatud prügi ja kõik muud asjad, mis nad stuudiosse on toonud.

Stuudio ei vastuta järelevalveta jäetud ja kaotsi läinud isiklike asjade eest.

Kehtestatud korra rikkumisel ei tagastata kasutamata jäänud broneeringuid.

Stuudio rendilevõtmisel nõustuvad stuudio kasutajad stuudio reeglitega. Reeglite mittetundmine ei vabasta vastutusest.

Stuudios tuleb kasutada vahetusjalanõusid!

Tehnikaseadmed tuleb enne välja lülitada ja alles siis vooluvõrgust välja võtta. Fotograaf vastutab oma sessiooni ajal stuudiovarustuse eest materjaalselt ning teeb kõik endast oleneva, et seda mitte kahjustada.

Enne lahkumist vaatab fotograaf, kas kõik välgud ja muud seadmed on välja lülitatud ja et kõik aknad oleksid kinni ja tuled kustutatud.

Kui Sul on tehnika või selle kasutamise kohta küsimusi või avastad, et midagi on katki või ei tööta, anna sellest koheselt teada.

Kui Sul läheb midagi katki, siis anna sellest koheselt teada.

Paberfoonidel ei tohi käia välisjalanõudega ega tarvitada sööki või jooki.

Fotograafid, kes Stuudios pildistavad, ei ole Stuudio palgal ja Stuudio ei vastuta nende poolt osutatud teenuste kvaliteedi eest.

PRETENSIOONI
ESITAMISE ÕIGUS

Stuudio vastutab broneeritud stuudio lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba stuudio üleandmise hetkel.

Broneerijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda koheselt stuudio poole, saates
e-kirja aadressile joanna@framedbyjoanna.com või helistada telefonil: 53338713.

Kui stuudiol on puudused, mille eest stuudio vastutab, parandab stuudio puudused koheselt või pakub broneerimiseks uue aja.

Stuudio vastab broneerija kirjalikult esitatud kaebusele 7 päeva jooksul.

OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

framedbyjoanna.com kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks.

framedbyjoanna.com saadab broneerijale uudiskirju ning pakkumisi broneerija e-maili aadressile ainult juhul, kui broneerija on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Broneerijal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

FBJ media OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, FBJ media OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

VAIDLUSTE
LAHENDAMINE

Kui broneerijal on stuudio osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile joanna@framedbyjoanna.com või helistada telefonil:53338713

Kui broneerija jastuudio ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on broneerijal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada broneerija ja stuudio vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Broneerija kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Broneerija võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

bottom of page